gototop

Запущено інформаційний телеграм-канал і телеграм-бот HitLine

Шановні абоненти!

Повідомляємо Вам, що компанією запущений інформаційний телеграм-канал, Завдяки передплаті на який, Ви завжди будете проінформовані про останні новини та акції компанії, проведенні відновлювальних і профілактичних робіт, а також інших змінах. Запрошуємо Вас підписатися на канал і бути в курсі подій, для цього перейдіть за ссилкою t.me/hitline_info.

Також, для Вашої зручності, в тестовому режимі запущений Телеграм Бот: HitBot . З його допомогою, у зручний для Вас час, можна дізнатися про діючі тарифи та акції компанії, а також отримати інформацію про стан рахунку и активних пакетах. Там же є і вся контактна інформація.

З повагою, Перший провайдер Маріуполя


Про мережу

Що таке HitLine

HitLine - це високотехнологічна телекомунікаційна система у Вашому домі. HitLine використовує технологію FTTB (Fiber To The Building - «Оптика до будинку»): оптичний кабель підводиться до будинку і розлучається по квартирах за допомогою мідного Ethernet кабелю. Це дозволяє забезпечити в кожній квартирі якісний доступ до мережі інтернет на максимальній швидкості до 100 Мбіт / с. Технологія FTTB на сьогоднішній день є найбільш прогресивною. Її потенціал дозволяє швидко збільшити ємність мережі в тих місцях, де це необхідно, для надання послуг передачі даних найвищої якості.

Закрыть
Заказ обратного звонка
Оставьте номер вашего телефона и наш оператор перезвонит вам.
Ваше имя
Контактный телефон
Удобное время звонка
Укажите отдел
Тех. поддержка
Абон. отдел
Введите код с картинки